Jdi na obsah Jdi na menu
 


ObrazekVážení přátelé lokálek.

Se svým synem cestuji vlakem po Čechách, Moravě a Slezku od jeho dvou let. Nyní v roce 2007 je mu devět let a máme tedy už dost zkušeností. O některé se s vámi chceme podělit. O jiné se zase vy můžete podělit s námi. Pokud byste chtěli někam vyrazit s námi, zcela neformálně, bez nějakého členství ap., budeme jen rádi. ČD totiž nabízejí obchodní nabídky jako SONE+ či skupinová sleva. Tak je možno procestovat naši vlast skutečně bezkonkurenčně levně. Jenom člověk nesmí zůstat sám. http://www.cd.cz/

SONE+  je sleva pro max. 5 lidí, z toho mohou být max. dva starší 15 let, tedy např. táta, strejda (třeba i cizí) a jejich 3 ratolesti; je tak možno cestovat celý den, v sobotu nebo v neděli, po celém území ČR buď za 160 Kč pouze osobními a spěšnými vlaky nebo za 360 Kč všemi vlaky mimo těch nadstandartních (od roku 2007 i s nimi, ale za podmínky zaplacení poměrně drahých místenek). Děti od 10 do 15 let musí prokázat svůj věk - třeba průkazkou MHD nebo speciální průkazkou ČD s fotkou. O ní je třeba zažádat. Jelikož jsme jeden dospělý a jedno dítě, rádi vás přijmeme do party na sobotní výlety. Jsme z Prahy.

Skupinová sleva  je určená všem bez rozdílu věku. Dva zaplatí plné zákaznické jízdné, dalších až 28 lidí platí pouze poloviční zákaznické jízdné. Nikdo nemusí mít žádné průkazky. Jezdit se může v kterýkoliv den. Existuje ještě levnější zpáteční varianta.

Jestli vás něco zaujalo a chtěli byste tyto výhody s námi využít, kontaktujte nás na této adrese milan.svehla@seznam.cz .

Postupně přidávám zážitky z cest včetně obrázků.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář